Wygrane sprawy

Indywidualne podejście w każdej sytuacji

Skuteczność w działaniu

Przedstawiamy niektóre ze spraw prowadzonych przez naszą Kancelarię. Opisy dotyczą tylko i wyłącznie spraw, które prowadziliśmy dla naszych klientów. Celem uwiarygodnienia podajemy także sygnaturę akt sprawy, jeżeli sprawa była prowadzona przed sądem.

Ponad 94.000zł odszkodowania za śmierć ojca w 2000r.

W 2000r. w wypadku komunikacyjnym zginął ojciec klientki. Jej matka zawarła ugodę, na mocy której wypłacono wówczas klientce - wówczas dziecku 15.000zł. Skutecznie podważyliśmy ugodę doprowadzając do wypłaty na rzecz naszej klientki ponad 94.000zł.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 0 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 94000 zł
Więcej

Odszkodowanie za nieudane wakacje od TUI

Nieudane rodzinne wakacje na wymarzonej Majorce zamieniły się w koszmar. To co zastali turyści odbiegało od standardu wynikającego z umowy zawartej z TUI Polska. Po powierzeniu sprawy naszej Kancelarii, sprawa znalazła swój finał w sądzie. Pozwana TUI zrealizowała wyrok sądu wypłacając ponad 12.000zł świadczeń odszkodowawczych za zmarnowane wakacje.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 0 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 12000 zł
Więcej

Odszkodowanie za potrącenie pieszego na pasach – wypłacono 45.000zł

Piesza została potrącona na przejściu dla pieszych. Początkowo kierowca nie przyznał się do winy. Nasi prawnicy reprezentowali klientkę w postępowaniu karnym, w którym kierowca został wyrokiem karnym skazany za przestępstwo. W postępowaniu likwidacyjnym przyznano poszkodowanej 12.300zł. Po wniesieniu pozwu, PZU S.A. zaproponowała dalsze mediacje. W trakcie sprawy zawarto ugodę sądową, na mocy której poszkodowana piesza otrzymała łącznie 45.000zł.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 12300 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 45000 zł
Więcej

120.000zł zadośćuczynienia za śmierć ojca. Wyrok prawomocny i zrealizowany.

Wysokie odszkodowanie za śmierć ojca wygrane 18 lat po wypadku samochodowym. Wcześniej ubezpieczyciel zawarł ugodę wypłacając małoletniemu 15.000zł stosownego odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej. Ubezpieczyciel odmówił dalszej wypłaty zadośćuczynienia. Po wyroku sądu apelacyjnego syn uzyskał 120.000zł zadośćuczynienia za śmierć ojca w wypadku samochodowym.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 15000 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 145000 zł
Więcej

Szacunkowa wycena odszkodowania

Usługa bezpłatna

Chciałbyś się dowiedzieć, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć? Zastanawiasz się, czy dotychczas wypłacone odszkodowanie nie jest zaniżone i czy możesz starać się o podwyższenie wypłaconego odszkodowania?
Wypełnij właściwe pola formularza, a nieodpłatnie otrzymasz wycenę przysługujących Tobie roszczeń.

Czy została poniesiona szkoda osobowa?
Czy została poniesiona szkoda majątkowa?

Wiadomość została poprawnie wysłana
Błąd... Wiadomość nie została wysłana