Kancelaria

Doświadczenie poparte wynikami

Nasza misja

"My Walczymy, Ty Wygrywasz. By Chronić Twoje Prawa."

Wzajemne zaufanie pomiędzy klientem a prawnikami Kancelarii jest podstawową gwarancją wspólnego sukcesu. Nie można wywalczyć maksymalnie wysokiego odszkodowania bez wzorcowej współpracy z osobą poszkodowaną.

właściciel Anna Stal

Specjalizacja

Odzyskujemy najwyższe odszkodowania, prowadzimy sprawy skomplikowane, poprawiamy po innych. W sądzie czujemy się "jak ryba w wodzie". Jesteśmy najlepsi w sprawach błędów medycznych, bo w naszej drużynie gra jedyny w Polsce lekarz chirurg a zarazem wyśmienity radca prawny.

money

Odszkodowania

Zgodnie z art. 415 k.c. kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia. Odpowiedzialność na zasadzie ryzyka pozwala uzyskać odszkodowanie, nawet w przypadku braku winy.

balance

Wypadki śmiertelne

Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej jest tylko jednym z kilku roszczeń przysługującym najbliższym po stracie osoby bliskiej na skutek wypadku z winy osoby trzeciej.

tool

Błędy medyczne

Specjalizujemy się w odszkodowaniach za błędy medyczne. Jako jedyni w Polsce zatrudniamy doświadczonego radcę prawnego, który jest jednocześnie lekarzem specjalistą chirurgiem.

Doświadczenie

Pomimo olbrzymiego doświadczenia w odzyskiwaniu odszkodowań, wciąż szkolimy się, aby być najlepsi. Kwoty odzyskanych odszkodowań, liczby wygranych sporów sądowych o odszkodowania i rekomendacje naszych licznych klientów są miarą wiarygodności Kancelarii Odszkodowawczej KDRO.pl

Bardzo jestem zadowolony z przeprowadzonej sprawy. Kontakt z kancelarią bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w podobnych sprawach ,bo jest to firma bardzo solidna. Na pewno będę polecać Waszą Kancelarię znajomym i dziękuję Wam za wygraną sprawę.

g+
Dariusz Szumski, Wrocław

Zostałam bardzo profesjonalnie potraktowana, wynik sprawy był zgodny z moimi oczekiwaniami, podejście do klienta jest bardzo fachowe. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W przypadku konieczności ponownego skorzystania z tego typu usług, na pewno ponownie się tam wybiorę.

g+
Dorota Spławska, Wrocław

15
milionów zł

wywalczonych odszkodowań

99%

skuteczność

60

klientów miesięcznie

1500

wygranych spraw

Wygrane sprawy

Zapoznaj się z niektórymi z prowadzonych przez nas spraw i sprawdź, jak wysokie odszkodowanie możesz uzyskać powierzając nam swoje tajemnice.

Zobacz wszystkie

Odszkodowanie za wypadek dziecka w szkole – wyrok i wysokie zasądzenie

Odszkodowanie za wypadek dziecka w szkole - wysoki wyrok zasądzający 50.000zł odszkodowania wraz z odsetkami. Zapłaci szkoła oraz jej ubezpieczyciel. Brak właściwego nadzoru nad uczniami powoduje odpowiedzialność odszkodowawczą szkoły.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 0 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 50.000 zł

Szacunkowa wycena odszkodowania

Usługa bezpłatna

Chciałbyś się dowiedzieć, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć? Zastanawiasz się, czy dotychczas wypłacone odszkodowanie nie jest zaniżone i czy możesz starać się o podwyższenie wypłaconego odszkodowania?
Wypełnij właściwe pola formularza, a nieodpłatnie otrzymasz wycenę przysługujących Tobie roszczeń.

Czy została poniesiona szkoda osobowa?
Czy została poniesiona szkoda majątkowa?

Wiadomość została poprawnie wysłana
Błąd... Wiadomość nie została wysłana