Kancelaria

Doświadczenie poparte wynikami

Nasza misja

"My Walczymy, Ty Wygrywasz. By Chronić Twoje Prawa."

Wzajemne zaufanie pomiędzy klientem a prawnikami Kancelarii jest podstawową gwarancją wspólnego sukcesu. Nie można wywalczyć maksymalnie wysokiego odszkodowania bez wzorcowej współpracy z osobą poszkodowaną.

właściciel Anna Stal

Specjalizacja

Odzyskujemy najwyższe odszkodowania, prowadzimy sprawy skomplikowane, poprawiamy po innych. W sądzie czujemy się "jak ryba w wodzie". Jesteśmy najlepsi w sprawach błędów medycznych, bo w naszej drużynie gra jedyny w Polsce lekarz chirurg a zarazem wyśmienity radca prawny.

money

Odszkodowania

Zgodnie z art. 415 k.c. kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia. Odpowiedzialność na zasadzie ryzyka pozwala uzyskać odszkodowanie, nawet w przypadku braku winy.

balance

Wypadki śmiertelne

Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej jest tylko jednym z kilku roszczeń przysługującym najbliższym po stracie osoby bliskiej na skutek wypadku z winy osoby trzeciej.

tool

Błędy medyczne

Specjalizujemy się w odszkodowaniach za błędy medyczne. Jako jedyni w Polsce zatrudniamy doświadczonego radcę prawnego, który jest jednocześnie lekarzem specjalistą chirurgiem.

Doświadczenie

Pomimo olbrzymiego doświadczenia w odzyskiwaniu odszkodowań, wciąż szkolimy się, aby być najlepsi. Kwoty odzyskanych odszkodowań, liczby wygranych sporów sądowych o odszkodowania i rekomendacje naszych licznych klientów są miarą wiarygodności Kancelarii Odszkodowawczej KDRO.pl

Bardzo jestem zadowolony z przeprowadzonej sprawy. Kontakt z kancelarią bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w podobnych sprawach ,bo jest to firma bardzo solidna. Na pewno będę polecać Waszą Kancelarię znajomym i dziękuję Wam za wygraną sprawę.

g+
Dariusz Szumski, Wrocław

Zostałam bardzo profesjonalnie potraktowana, wynik sprawy był zgodny z moimi oczekiwaniami, podejście do klienta jest bardzo fachowe. Uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W przypadku konieczności ponownego skorzystania z tego typu usług, na pewno ponownie się tam wybiorę.

g+
Dorota Spławska, Wrocław

15
milionów zł

wywalczonych odszkodowań

99%

skuteczność

60

klientów miesięcznie

1500

wygranych spraw

Wygrane sprawy

Zapoznaj się z niektórymi z prowadzonych przez nas spraw i sprawdź, jak wysokie odszkodowanie możesz uzyskać powierzając nam swoje tajemnice.

Zobacz wszystkie

Odszkodowanie za potrącenie pieszego na pasach – wypłacono 45.000zł

Piesza została potrącona na przejściu dla pieszych. Początkowo kierowca nie przyznał się do winy. Nasi prawnicy reprezentowali klientkę w postępowaniu karnym, w którym kierowca został wyrokiem karnym skazany za przestępstwo. W postępowaniu likwidacyjnym przyznano poszkodowanej 12.300zł. Po wniesieniu pozwu, PZU S.A. zaproponowała dalsze mediacje. W trakcie sprawy zawarto ugodę sądową, na mocy której poszkodowana piesza otrzymała łącznie 45.000zł.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 12300 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 45000 zł

Szacunkowa wycena odszkodowania

Usługa bezpłatna

Chciałbyś się dowiedzieć, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć? Zastanawiasz się, czy dotychczas wypłacone odszkodowanie nie jest zaniżone i czy możesz starać się o podwyższenie wypłaconego odszkodowania?
Wypełnij właściwe pola formularza, a nieodpłatnie otrzymasz wycenę przysługujących Tobie roszczeń.

Czy została poniesiona szkoda osobowa?
Czy została poniesiona szkoda majątkowa?

Wiadomość została poprawnie wysłana
Błąd... Wiadomość nie została wysłana