Wygrane sprawy

Indywidualne podejście w każdej sytuacji

Skuteczność w działaniu

Przedstawiamy niektóre ze spraw prowadzonych przez naszą Kancelarię. Opisy dotyczą tylko i wyłącznie spraw, które prowadziliśmy dla naszych klientów. Celem uwiarygodnienia podajemy także sygnaturę akt sprawy, jeżeli sprawa była prowadzona przed sądem.

Wygrane odszkodowanie za skręcenie kostki od zarządcy budynku – 15.000zł

Mieszkanka bloku we Wrocławiu doznała skręcenia kostki na nierówności przy wejściu do budynku. Ubezpieczyciel zarządcy budynku na skutek wyroku dwóch instancji wypłacił poszkodowanej blisko 15.000zł odszkodowania i świadczeń ubocznych.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 1000 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 15000 zł
Więcej

Odszkodowanie za wypadek dziecka w szkole – wyrok i wysokie zasądzenie

Odszkodowanie za wypadek dziecka w szkole - wysoki wyrok zasądzający 50.000zł odszkodowania wraz z odsetkami. Zapłaci szkoła oraz jej ubezpieczyciel. Brak właściwego nadzoru nad uczniami powoduje odpowiedzialność odszkodowawczą szkoły.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 0 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 50.000 zł
Więcej

Odszkodowanie za śmierć narzeczonego w kopalni

Narzeczona górnika, który zginął w kopalni "Rudna" uzyskuje od kopalni na mocy wyroku sądowego, wysokie odszkodowanie za śmierć narzeczonego w tragicznym wypadku w 11.2016r.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 0 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 47000 zł
Więcej

Odszkodowanie za złamanie nogi na chodniku – łącznie 37.500zł

Piesza idąc rano do pracy, doznała złamania nogi na nieodśnieżonym i oblodzonym chodniku. Spółdzielnia Mieszkaniowa nie zapewniła utrzymania chodnika w odpowiednim stanie, ale odmówiła zapłaty odszkodowania. Kancelaria pozwała Spółdzielnię Mieszkaniową z Wrocławia. W toku procesu Kancelaria wykazała winę Spółdzielni Mieszkaniowej oraz rozmiar krzywdy poszkodowanej Klientki. Sąd dwóch instancji uwzględnił nasze roszczenia, skutkiem czego uzyskaliśmy dla poszkodowanego ponad 31.000zł świadczeń odszkodowawczych oraz 6.500zł kosztów ubocznych.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 0 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 37500 zł
Więcej

Szacunkowa wycena odszkodowania

Usługa bezpłatna

Chciałbyś się dowiedzieć, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć? Zastanawiasz się, czy dotychczas wypłacone odszkodowanie nie jest zaniżone i czy możesz starać się o podwyższenie wypłaconego odszkodowania?
Wypełnij właściwe pola formularza, a nieodpłatnie otrzymasz wycenę przysługujących Tobie roszczeń.

Czy została poniesiona szkoda osobowa?
Czy została poniesiona szkoda majątkowa?

Wiadomość została poprawnie wysłana
Błąd... Wiadomość nie została wysłana