Wygrane sprawy

Indywidualne podejście w każdej sytuacji

Skuteczność w działaniu

Przedstawiamy niektóre ze spraw prowadzonych przez naszą Kancelarię. Opisy dotyczą tylko i wyłącznie spraw, które prowadziliśmy dla naszych klientów. Celem uwiarygodnienia podajemy także sygnaturę akt sprawy, jeżeli sprawa była prowadzona przed sądem.

Odszkodowanie za potrącenie pieszego na pasach – wypłacono 45.000zł

Piesza została potrącona na przejściu dla pieszych. Początkowo kierowca nie przyznał się do winy. Nasi prawnicy reprezentowali klientkę w postępowaniu karnym, w którym kierowca został wyrokiem karnym skazany za przestępstwo. W postępowaniu likwidacyjnym przyznano poszkodowanej 12.300zł. Po wniesieniu pozwu, PZU S.A. zaproponowała dalsze mediacje. W trakcie sprawy zawarto ugodę sądową, na mocy której poszkodowana piesza otrzymała łącznie 45.000zł.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 12300 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 45000 zł
Więcej

120.000zł zadośćuczynienia za śmierć ojca. Wyrok prawomocny i zrealizowany.

Wysokie odszkodowanie za śmierć ojca wygrane 18 lat po wypadku samochodowym. Wcześniej ubezpieczyciel zawarł ugodę wypłacając małoletniemu 15.000zł stosownego odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej. Ubezpieczyciel odmówił dalszej wypłaty zadośćuczynienia. Po wyroku sądu apelacyjnego syn uzyskał 120.000zł zadośćuczynienia za śmierć ojca w wypadku samochodowym.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 15000 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 145000 zł
Więcej

Wygrane 30.000zł odszkodowania za złamanie ręki podczas rehabilitacji

Kancelaria wygrała 30.000zł zadośćuczynienia i odszkodowania za złamanie ręki podczas rehabilitacji. Pacjentka po udarze mózgu zgłosiła się na ćwiczenia rehabilitacyjne. Rehabilitant podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych użył niewspółmiernie dużej siły doprowadzając do złamania spiralnego kości ramiennej. Ubezpieczyciel zakładu rehabilitacyjnego początkowo odmówił zapłaty. Na skutek działań Kancelarii zmienił pierwotną decyzję wypłacając naszej klientce 5.000zł zadośćuczynienia. W imieniu pacjentki wytoczyliśmy powództwo przeciwko ubezpieczycielowi. Sąd I instancji zasądził na rzecz poszkodowanej pacjentki kolejne 16.000zł zadośćuczynienia i odszkodowania. Wraz z odsetkami na opóźnienie i kosztami ubocznymi Kancelaria uzyskała w sumie dla pacjentki blisko 30.000zł.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 5000 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 30000 zł
Więcej

Odszkodowanie za wypadek w autobusie miejskim – ponad 32.000zł

Kancelaria wygrała ponad 32.000zł zadośćuczynienia i odszkodowania za silne potłuczenia odniesione przez pasażerkę autobusu miejskiego. Kierowca autobusu wykonał manewr silnego hamowania, na skutek czego pasażerka autobusu przewróciła się i doznała licznych stłuczeń. Początkowo ubezpieczyciel autobusu przyznał klientce kancelarii jedynie 5.000zł. Na skutek skierowania sprawy do postępowania sądowego kancelaria uzyskała dla pasażerki łącznie ponad 32.000zł.

Początkowo wypłacone odszkodowanie 5000 zł
Odszkodowanie uzyskane dzięki KDRO 320000 zł
Więcej

Szacunkowa wycena odszkodowania

Usługa bezpłatna

Chciałbyś się dowiedzieć, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć? Zastanawiasz się, czy dotychczas wypłacone odszkodowanie nie jest zaniżone i czy możesz starać się o podwyższenie wypłaconego odszkodowania?
Wypełnij właściwe pola formularza, a nieodpłatnie otrzymasz wycenę przysługujących Tobie roszczeń.

Czy została poniesiona szkoda osobowa?
Czy została poniesiona szkoda majątkowa?

Wiadomość została poprawnie wysłana
Błąd... Wiadomość nie została wysłana