Wypadek samochodowy

Jeżeli zostalismy poszkodowani w wypadku samochodowym należy pamiętać, iż zdrowie nasze i naszej rodziny jest najważniejsze. Dlatego, jeżeli ucierpieliśmy w wypadku powinniśmy się niezwłocznie udać do lekarza. Zwykle na miejsce zdarzenia zostaje wezwana Policja oraz Pogotowie Ratunkowe. Wielu poszkodowanych bedąc w tzw. szoku powypadkowym lub w obawie o pozostawienie niezabezpieczonego mienia odmawia udzielenia sobie pomocy przez Pogotowie Ratunkowe i przewiezienia do najbliższego szpitala. Jest to błędne zachowanie, bowiem po pierwsze zdrowie jest najważniejsze, po wtóre w ten sposób najszybciej zostanie udzielona nam profesjonalna pomoc.

Kancelaria zapewenia swoim klientom konsultacje renomowanych specjalistów lekarzy, jednak to udzielenie fachowej medycznej pomocy zaraz po wypadku ma istotne znaczenie nie tylko dla zdrowia poszkodowanego, ale także dla procesu likwidacji szkody.

Jeżeli jednak nie skorzytaliśmy z pomocy Pogotowia Ratunkowego, powinniśmy w jak najkrótszym okresie czasu zgłosić się do lekarza, a najlepiej do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, bądź innej placówki medycznej prowadzącej Ostry Dyżur.

Pamiętaj! Odszkodowanie z polisy OC sprawcy należy się wszystkim poszkodowanym w wypadku, także pasażerom pojazdu kierowanego przez sprawcę wypadku.

Im wcześniej poszkodowany zgłosi się do Kancelarii, tym większe są szanse na otrzymanie wysokiego, godnego odszkodowania. Zajmiemy się nie tylko odzyskaniem odszkodowania za szkodę osobową, ale także odszkodowaniem za uszkodzenie Twojego pojazdu.