Kontakt w sprawie odszkodowania

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

* :
* :
* :
* :

Pozostałe odszkodowania

Kancelaria Odszkodowawcza KDRO.pl specjalizuje się we wszelkiego rodzaju sprawach o odszkodowania i pokrewne świadczenia majątkowe. Zajmujemy się sprawami związanymi z bezumownym korzystaniem z prywatnego gruntu przez przedsiębiorcę przesyłowego (tzw. odszkodowania za słupy energetyczne czy inne sieci przesyłowe tj. gazociągi, rury kanalizacyjne i inne).

W związku ze znacznym zainteresowaniem ze strony klientów, jako jedna z pierwszych Kancelarii reprezentujemy naszych Klientów w sporach związanych z eksplaracją na prywatnych nieruchomościach gazu łupkowego. Odszkodowania za tz. gaz łupkowy, to roszczenia które przysługują wszystkim posiadaczom nieruchomości, na terenie których przedsiębiorstwa wydobywacze pragną prowadzić badania i inne czynności związane z eksploracją i wydobyciem gazu łupkowego.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pomocą w uzyskaniu świadczeń odszkodowawczych, które nie są wymienione na stronie Kancelarii porsimy o kontakt z naszymi pracownikami. Na pewno udzielmy Państwu wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące pytania i uzyskacie zadawalającą pomoc ze strony Kancelarii.