Kontakt w sprawie odszkodowania

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

* :
* :
* :
* :

Polisolokaty odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej

Polisolokaty - odzyskujemy potrącone opłaty likwidacyjne z polisolokat i wniesione środki

 

Jeżeli zawarli Państwo umowę ubezpieczenia z lokatą, czyli tzw. umowę o polisolokatę, najprawdopodobniej już po podpisaniu umowy zdaliście sobie sprawę jak niekorzystną zawarliście umowę.

Słynne polisolokaty nie tylko często nie chronią ubezpieczonego przed zdarzeniem ubezpieczeniowym, ale co więcej nie są instrumentem do powiększania oszczędności. Bankowcy i przedstawiciele zakładów ubezpieczeń wmawiali klientom, że lokata pieniędzy w ramach polisolokaty jest nie tylko świetną lokatą kapitału, ale jeszcze inwestycją bezpieczną oraz pozwalającą uniknąć podatku "Belki".

Umowy o polisolokaty były nieczytelne i niezrozumiałe. Po czasie osoby, które wykupiły polisolokatę, dowiedziały się, że tak naprawdę polisolokata nie przynosi żadnych realnych zysków, a opłata likwidacyjna może być nawet równa wniesionym na polisolokatę środkom pieniężnym. Opłata likwidacyjna może sięgać nawet 99% wpłaconych środków. To nie jest uczciwe!

 

Czy i jak można uzyskać zwrot opłaty likwidacyjnej i wniesionych środków i zrezygnować z polisolokaty?

 

Kancelaria KDRO.pl specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie za naliczoną opłatę likwidacyjną. Pomagamy w likwidacji polisolokat oraz odzyskujemy dla tzw. "nabitych w polisolokatę" niesłusznie naliczone wysokie opłaty likwidacyjne wraz z wpłaconymi środkami pieniężnymi.

Kancelaria od polisolokat prowadzi całość postepowania przedsądowego i dalej postępowanie sądowe o zwrot opłat likwidacyjnych i wypłatę środków. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprawach o polisolokaty.

 

Wiemy, jak unieważnić umowę o polisolokatę.

 

Jeżeli zawarłeś umowę polisolokaty, zgłoś się do prawników od polisolokat z Wrocławia. Nieodpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę o polisolokatę, a następnie wskażemy ile pieniędzy z polisolokaty można dla "wrobionego w polisolokatę" odzyskać. Nasza analiza nic nie kosztuje, a możesz odzyskać stracone pieniądze.

 

Odzyskiwaliśmy pieniądze z:

  • polisolokaty AVIVA
  • polisolokaty AEGON
  • polisolokaty MetLife
  • polisolokaty ING
  • polisolokaty SKANDIA
  • polisolokaty OPENLIFE
  • polisolokata TU Europa

 

Nasza specjalizacja to odszkodowania i polisolokaty.