Kontakt w sprawie odszkodowania

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Oferta pracy

Oferta pracy – Przedstawiciel ds. odszkodowań

Kancelaria KDRO ogłasza nabór pracowników na terenie całego kraju na stanowisko Przedstawiciel ds. odszkodowań:

Obowiązki:

•    Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy oraz kompletuje niezbędną dokumentację dotyczącą danej sprawy.
•    Przedstawiciel po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i zostać menadżerem.

Wymagania:

•    Wykształcenie – minimum średnie.
•    Niekaralność i dobra opinia w środowisku.
•    Komunikatywność i umiejętność współpracy.
•    Empatia chęć niesienia pomocy poszkodowanym osobom.
•    Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy.
•    Mile widziane osoby po 20 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży.

Oferujemy:

•    Skuteczny system szkoleń.
•    Najwyższe prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej).
•    Za wyniki pracy dodatki motywacyjne.
•    Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy.
•    Możliwość szybkiego awansu.
•    Pracę w młodym rozwijającym się zespole fachowców.
•    Wsparcie merytoryczne i marketingowe.
•    Materiały reklamowe.

Aplikacje ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: praca(at)kdro(dot)pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji przez Kancelarię KDRO zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)