Kontakt w sprawie odszkodowania

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

* :
* :
* :
* :

Odszkodowania Kłodzko

Nasz specjalista ds. odszkodowań z rejonu Kotliny Kłodzkiej reprezentuje nas we wszelkich sprawach o odszkodowania na terenie: Ziemia Kłodzka, powiat kłodzki, Kłodzko, Nowa Ruda, Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Polanica-Zdrój, Lądek-Zdrój, Złoty Stok, Głuszyca.

 

 

Odszkodowania Kłodzko - specjalista ds. odszkodowań:

 

Tel. 71 719 55 54
Tel. kom.: 603 03 11 11
godz. 9.00-18.00
 

 

 

Przedstawiciel specjalizuje się w prawie energetycznym i odszkodowaniach za korzystanie z nieruchomości przez przedsiębiorstwa przesyłowe bez tytułu prawnego. Jeżeli na Twoim gruncie umieszczone są bez Twojej zgody słupy energetyczne lub inna sieć przesyłowa - skontaktuj się ze specjalistą ds. odszkodowań KDRO.pl w rejonie Kłodzko, aby uzyskać nieodpłatną poradę prawną. Dowiesz się jak duże odszkodowanie możesz otrzymać za słupy energetyczne umieszczone na Twojej nieruchomości.

 

Walczymy także o inne odszkodowania: odszkodowania za wypadek komunikacyjny, odszkodowania za wypadek przy pracy, odszkodowania za wypadek dziecka w przedszkolu lub w szkole, odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej sprzed wielu lat. Skontaktuj się ze specjalistą od odzyskiwania odszkodowań z KDRO.pl z rejonu Kłodzko, Nowa Ruda, Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Polanica-Zdrój, Lądek-Zdrój, Złoty Stok, Głuszyca.